Pieczęcie lakowe, stemple lakowe

linia

Pieczęcie lakowe - stemple do laku. To wyroby które mają na celu pozostawienie estetycznego odcisku w laku. Dobrze wykonana pieczęć musi być trwała, czytelna i głęboka również rękojeść pieczęci jest bardzo ważna, bo to ją widać na pierwszy rzut oka. Ale nie tylko chodzi o wygląd wyrobu, kształt grzybka rękojeści i profil jest szczególnie ważny podczas długo trwających procesów lakowania. Dłoń nie może czuć ucisku po grzybku rekojeści. Rękojeść nasza została specjalnie zaprojektowana przez nas aby zminimalizować ucisk na dłoni. Połączenie tych przemyśleń z klasyczną a jednocześnie stylową formą rekojeści daje w efekcie końcowym wyrób dostosowany do Państwa potrzeb. 23 lata naszych doświadczeń i przemyśleń w grawerowaniu dają Państwu gwarancję uzyskania stempli lakowych na najwyższym poziomie. Grawerowany stempel do laku wykonany przez nas cechuje się trwałościa, estetycznością i głębokościa grawerunku. To wyrób który przetrwa na kolejne pokolenia. Zapraszamy Państwa do dołączenia do szerokiej grupy zadowolnych klientów, którzy zamówili pieczęcie lakowe - stemple do laku.

Warto zamówić u nas stempel lakowy!

23 lata wykonywania usług grawerskich w Warszawie, tysiące dobrze wykonanych prac i zadowolonych klientów to konkretne atuty naszej firmy dające Państwu gwarancję dobrze wykonanego stempla do laku.

 • Stemple lakowe grawerujemy głęboko, co wpływa na widoczność i estetykę odcisku w laku.
 • Nasze stemple posiadają stylową i estetyczną rekojeść o wygodnym, wyprofilowanym do ręki grzybku, co jest bardzo istotne w przypadku dużych ilości lakowań. Zobacz naszą rękojeść!
 • Dowolny kształt i rozmiar stempla dostosowany do Państwa oczekiwań
 • Stemple lakowe są grawerowane w metalu( mosiądz patynowany )
 • Każdy stempel do laku przed oddaniem klientowi jest sprawdzany jakościowo przez wykonanie prób lakowania.
 • Zamawiając u nas stemel do laku otrzymują Państwo jedną laskę laku gratis i instrukcję lakowania.
 • Zdjęcia poniżej pokazują niektóre nasze realizacje

Szukają Państwo dobrego produktu? Zapraszamy

Kliknij na obrazek aby powiększyć

Inicjały grawerowne - pieczęć mosiężna lakowa - 4 Przykład stempla grawerowanego do laku - 5 Pieczęć lakowa grawerowana w mosiądzu z rączką drwenianą - 6 Pieczęć herbowa grawerowana do laku - 7 Mosiężna pieczęć do laku - grawerowane inicjały - 20 Pieczęć lakowa wykonana z mosiądzu z rączką drewnianą - 21 Pieczęć do lakowania wykonana w mosiądzu - 22 Przykład pieczęci lakowej wraz z odciskiem - 23 Stempel mosiężny lakowy wraz z odciskiem w laku - 24 Pieczęć mosiężna do laku wraz z odciskmi w laku - 25 Stempel mosiężny do laku z rączką drewnianą - 26 Grawerowana pieczęć mosiężna do laku wraz z jej odciskami - 27 Pieczęć mosiężna grawerowana do laku - 28 Stempel mosiężny i odciski w laku czerwonym i czarnym - 29 Przykłady odcisku w laku stempla mosiężnego - 30 Stempel mosiężny do laku wraz z odciskami - 32 Odciski w laku stempla mosiężnego - 33 Odciski lakowe wraz z pieczęcią do laku - 34 Pieczęć lakowa wykonana w mosiądzu wraz z jej odciskami w laku - 35 Przykład odcisków w laku wraz z pieczęcią lakową - 36 Odciski w laku brązowym wraz z pieczęcią lakową - 37 Pieczęć lakowa wraz z odciskami w laku - 38 Odciski pieczęci lakowej - 39 Odciski pieczęci lakowej w laku koloru brązowego - 40 Przykład odcisku pieczęci w laku koloru bordowego - 41 Odciski pieczęci w laku koloru bordowego - 42 Pieczęć lakowa i jej odciski w laku koloru czerwonego - 43 Przyklad odcisku pieczęci mosiężnej grawerowanej do laku - 44 Odcisk w laku pieczęci mosiężnej grawerowanej - 45 Pokazany odcisk stempla mosiężnego do laku - 46 Odcisk lakowy stempla mosiężnego grawerowanego  - 47 Inicjały odciśnięte w laku ze stempla mosięnego grawerowanego - 48 Odcisk stempla mosiężnego do laku - 50 Odcisk lakowy stempla mosiężnego grawerowanego - 51 Odcisk ozdobnego inicjału wygrawerowanego w pieczęci lakowej - 52 Odcisk herbu wygrawerowanego w stemplu mosiężnym - 53 Odcisk lakowy stempla mosiężnego grawerowanego - 54 Odcisk w laku stempla mosiężnego grawerowanego - 55 Herb wygrawerowany w stemplu mosiężnym - odcisk w laku - 56 Odcisk lakowy herbu PRUS wygrawerowanego w stemplu mosiężnym - 57 Odciski lakowe pieczęci mosiężnej - 58
grawer Warszawa
email grawerstwo.com.ple-mail linia 1 grawerstwo.com.pl Strona główna: Grawerowanie laserowe linia 2 grawerstwo.com.pl

Marek Boniecki - grawer Warszawa
WARSZAWA, ul. ROKOSOWSKA 1, tel./fax 22 822-02-93, kom. 796-59-11-10
Pracownia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00

sprzedaż materiałów grawerskich

Z nami wszystko GRAweruj!

grawer email

grawerowanie telefony

grawer - dane firmy

grawerowanie laserowe adres

grawer wysylka

patron grawerów

linia 3 Last modified: 12.11.2014 22:15:55. Warszawa, title: pieczecie